на межі другого і третього року життя дитина інтуїтивно «відкриває», що слова в реченні пов'язані між собою, та починає засвоювати граматичний лад мови;
Як видно, діти мають більший перелік прав, ніж можливості їх реалізовувати.
вивчає очима предмети, іграшки, що зацікавили, досліджує їх на дотик;
ЗУ “Про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо процедури повідомлень”,
до кінця раннього дитинства дитина опановує майже всіма синтаксичними конструкціями, які є в мові;
Домашнє господарство · Нуклеарна сім'я · Розширена родина · Шлюбна родина · Прийомна сім'я · Нефункціонуюча родина · Малозабезпечена сім'я · Багатодітна сім'я · Міська сім'я · Сільська сім'я · Задруга
Дитина вчиться впізнавати батьків, проявляти радість, починає виконувати перші спрямовані рухи. Розвивається її сенсорне сприйняття, починає тренуватися моторика і координація.
Якщо до нього справедливі — він пізнає правосуддя. Якщо його люблять — він пізнає любов. Основні цінності дитина сприймає в сім'ї; там формуються його ідеали, його звички, його ставлення до життя. Правильне психологічне та духовне виховання дитини потрібно починати з самого народження, це сприяє формуванню розвиненої, самодостатньої особистості.
Ця стаття містить текст, що не відповідає енциклопедичному стилю. Будь ласка, допоможіть удосконалити цю статтю, погодивши стиль викладу зі стилістичними правилами Вікіпедії.
частково може зняти з себе одяг без сторонньої допомоги;
Якщо дитина вчинила дії поза межами своєї цивільної дієздатності?
цілеспрямовано йде, тримаючись за опору, у напрямку предмета, який зацікавив;
Філіпп Ар'єс — французький медіавіст та історик в своїх дослідження описав життя дітей в ранньому середньовіччі. Діти На його думку не було значного поділу між дорослими та дітьми. В той час діти одягалися як дорослі та виконували ту саму ж роботу, яку виконували їхні батьки. Батьки доглядали за дітьми і допомагали їм до того віку, поки діти ще не вміли самостійно ходити, але після того, як діти вже могли самостійно «пересуватися» вони вже вважалися «дорослими».
Закони України «Про охорону дитинства» [Текст]. — «Про дитяче харчування»/ Верховна Рада України.